خرید اینترنتی یکی از به صرفه ترین روش های خرید در جهان است. صرفه جویی در زمان، مقایسه بین محصولات، بررسی بی‌نهایت محصولات پیش از خرید و… از مزیت های خرید اینترنتی است.

همسایه حامی در دی ماه سال 1398 توسط محمد حسین بخیت قصاب در 5 فاز برنامه ریزی و اجرای فاز اول آن از ابتدای سال 1399 با خرده فروشی کالای سوپر مارکتی آغاز شد.

اجرای فاز های بعدی از اضافه شدن تدریجی محصولات کارگاه های تولیدی اصفهان به همسایه حامی آغاز می شود. همسایه حامی تمرکز خود را بر رونق فروش کالا هایی می گذارد که در اصفهان تولید شده باشند.

فروشگاه اینترنتی همسایه حامی در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی می باشد.
نماد اعتماد الکترونیکی یک نشان دولتی است و به کسب و کارهای اینترنتی مجاز با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد و صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر می شود..
هدف از اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي، اعتماد‌سازي و رسميت‌دهي به فعاليت کسب و کار‌های اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي در ابعاد مختلف اعم از امنيتي،‌ اجتماعي، فرهنگي و اقتصادی است.

همچنین فروشگاه اینترنتی همسایه حامی دارای نماد اعتماد زرین پال نیز می باشد و پرداخت های اینترنتی این فروشگاه توسط شرکت همراه پرداز زرین پشتیبانی می شود.

امید است بتوانیم با اجرایی کردن فاز های بعدی همسایه حامی اندکی به اقتصاد مردم عزیز و تولید کنندگان زحمتکش کمک کرده باشیم.

دسته بندی ها